פיננסים

התנהלותו הפיננסית של הלקוח הפרטי דומות מאוד לניהול עסק, אך בשונה מעסק לאדם הפרטי אין את היכולות, הזמן והמשאבים לבחון את השוק ולבחור מתוך האפשרויות הרבות את הטוב והמתאים לו ביותר. לכן עליו לעזר במקורות אשר יעזרו לו ויכוונו אותו לבצע את המהלכים הנכונים.

קל פיננסים מתחייבת לספק לאדם הפרטי בית חם ומקצועי בכל הנושאים הבאים:

  • יעוץ השקעות - איך להרוויח יותר ובהתאם להעדפות בטווחי זמן שונים.
  • ביטוח - הגדלת הריווחיות /הקטנת ההוצאות באפיק זה.
  • ניתוח והתאמה אישית עפ"י גיל מצב משפחתי ועוד.
  • קופות גמל - איך לצבור ולהרוויח יותר באפיק זה.
  • קרן השתלמות - הגדלת סכומי צבירה.
  • תכנון פיננסי כולל.

פוליסה פיננסית
תוכנית חיסכון והשקעה שמשווקות חברות הביטוח. פוליסה פיננסית הינה למעשה תיק חסכון מנוהל המציע מגוון מסלולי השקעה, ממסלולים סולידיים המשקיעים במק"מים ואגרות חוב ממשלתיות ועד מסלולים עם רמת סיכון גבוהה יותר כגון מסלולים מנייתיים" ואג"ח חברות ברמת סיכון גבוהה.

החיסכון מתאים למי שמעוניין להשקיע סכומי כסף חד-פעמיים ולמי שמחפש חיסכון שוטף ארוך-טווח, כמו חיסכון לאירוע משפחתי או להשכלה גבוהה.

ניתן להפקיד סכום חד-פעמי מינימלי של כמה אלפי שקלים ולחלופין להפקיד לחיסכון באופן שוטף מידי חודש בחודש סכום מינימלי של כמה מאות שקלים. סכום ההפקדה המינימלי משתנה מחברה לחברה.

רמת הנזילות של החיסכון גבוהה ואפשר למשוך את הכסף תוך כמה ימים בודדים ועד חודש, בהתאם לתנאים של החברות השונות.

התכנית מציעה גמישות ומספר אפשרויות ולכן יתרונה ברור בהשוואה לחסכון בבנק, כמובן שיש להיוועץ בסוכן מורשה ולהתאים את החסכון המוצע ללקוח ספציפי עפ"י מספר פרמטרים כגון : היקף הנכסים הפיננסים של לקוח, מצב משפחתי, גיל ועוד.

ניהול תיקי השקעות
אנחנו מנהלים עבור לקוחותינו הפרטיים והעסקיים את תיקי ההשקעות מסכום של 50 אלף שקל וצפונה. אנחנו מתאימים את ניהול התיקים לאופי הלקוח לפי מספר קריטריונים: מצב משפחתי, גיל, היקף הנכסים הכולל של הלקוח ועוד.