אודות

קל פיננסים הינה חברה למתן ייעוץ פיננסי מקיף, הן למגזר העיסקי והן למגזר הפרטי. החברה פועלת משנת 2002 במתן ייעוץ ושיווק בתחומים הבאים: ביטוחים, שיווק פסיוני, ביטוח מנהלים, קופות גמל, קרנות השתלמות, תיקי השקעות ומוצרים פיננסים. קל פיננסים משרתת מאות לקוחות פרטיים, וכן מספר גדול של גופים עסקים וחברות בישראל. אנו מקפידים לנתח ולהבין את השוק כדי לספק את הפתרונות המתקדמים והמתאימים ביותר למגוון התחומים והעיסוקים הרחב.

מיקסום רווחים – אנו פועלים בכל זמן ההתקשרות מול הלקוח לתת את העצה והפעולה הטובה ביותר ללקוח על מנת למקסם רווחים וכן בוחרים במתן שרות או צעד מסויים בכדי לגרום ללקוח להרוויח יותר. לאור כל השינויים בשוק ההון בישראל וכן תקנות מס הכנסה חשוב והכרחי כל העת להישאר מעודכן וער לשינויים בכדי להפיק את המכסימום מההשקעות החשובות בחיינו בתחום התנאים הסוציאליים והתכנון הפנסיוני לעתיד הקרוב וכן לעתיד הרחוק.
אמינות – הינה הדבר הראשון במעלה לפני כל דבר אחר, אנו מאמינים כי מתן שרות אמין שומר את הלקוחות לאורך זמן. אנו רואים בלקוח שותף לדרך ומחויבים להצדיק את האימון שרות אדיב ויחס אישי לאורך כל תקופת ההתקשרות.

החטיבה העיסקית
השירותים הניתנים בקל פיננסים באים לסייע לחברות, ארגונים ועצמאים לשפר בצורה משמעותית את רווחיהם. נסיון וניתוח השוק מלמדים שניתן לחסוך בעלויות כל תיק פיננסי בעשרות אלפי שקלים. כמו כן ניתן להגדיל את הרווחים בצורה דומה. אנו בקל פיננסים סוקרים ולומדים את השוק כל העת ומגבשים מסקנות שתאפשרנה התייעלות בנושאים אלו, תוך הבנה והתחשבות בנתונים ובמצב הקיים. כל אלה תוך שימת דגש על היבטים מיסויים ואחרים המושפעים מהתנהלות הכספים באפיקים השונים.

חטיבת הפרט
התנהלותו הפיננסית של הלקוח הפרטי דומות מאוד לניהול עסק, אך בשונה מעסק לאדם הפרטי אין את היכולות, הזמן והמשאבים לבחון את השוק ולבחור מתוך האפשרויות הרבות את הטוב והמתאים לו ביותר. לכן עליו להיעזר במקורות אשר יעזרו לו ויכוונו אותו לבצע את המהלכים הנכונים. קל פיננסים מתחייבת לספק לאדם הפרטי בית חם ומקצועי בכל הנושאים הביטוחיים והפנסיוניים והפיננסים.

התחייבות
אנו בקל פיננסים מתייחסים בכובד ראש לנכסיו הפיננסיים של אדם/גוף/מוסד/חברה, מתוך ידיעה שלהחלטות בנושאים אלו תהיה השפעה משמעותית על איכות חייו, ולכן היה רוצה להמעיט בטעויות. עם גישה זו אנו מחוייבים בצורה הרצינית, המוסרית והמקצועית למי שרואה בנו ככתובת בנושאים חשובים אלו. לכן אנו מחוייבים לשקלל את כל הפרמטרים בכל החלטה, כדי לעזור לך להגשים את המטרות והצרכים הכלכליים.

חבר לשכת סוכני הביטוח
לשכת סוכני הביטוח